گفتگو در تهران

من کلا توی زندگی یه ابزار دارم برای اینکه بفهمم دارم توی مسیر درستی ادامه میدم یا نه و اون چیزی نیست جز “سختی کشیدن”! به هر حال هر کسی توی زندگیش یک شرایطی داشته و داره و قابل تعمیم دادن به هیچکسی هم نیست ولی حداقل برای من، مسیری که توام نباشه با سختی و تلاش معمولا جواب نداده و نمیده. البته خب یه عده ای هم هستن که به هر دلیلی حتی از چنین مسیر هایی هم جواب میگیرن ولی خب ما که هیچوقت نتونستیم شما هم بگید نتونست! در این راستا، این روزها و به سبب تعدد درس هایی که دارم و تقارنش با ریسرچ خیلی زیادم، واقعا روزهای سخت و پرمشغله ای هستن و برای خیلی از روزها، موندن من توی آفیسم تا ساعت ۲ تا ۳ شب، مساله ای دور از ذهن نیست و بعضاً عادی هم محسوب میشه چراکه باید بمونم تا کارهایی که بهم سپرده شده رو انجام بدم. ولی چیزی که خوشحالم میکنه همینیه که مطمئنم مسیر درست برای من همینه و من همینجوری میتونم داستان زندگیمو اونجوری که میخوام بنویسم.

از اونجایی که اصولا من نمیتونم بیکار بشینم و هزارتا ایده و کار دارم برای انجام دادن (که البته خیلی هاش به سبب کمبود وقت و البته شروع همکاری های اشتباه با آدمای مختلف، نیمه تموم مونده و بعداً ادامه شون خواهم داد. اما خب همین همکاری های متعدد طبیعتاً منجر به شناخت بیشتر از افراد میشه و در آینده در هر چه بهتر شدن انتخاب های در حوزه ی فعالیت های کاری، کمک زیادی میکنه به آدم)، جدیداً هم تصمیم گرفتم که اینجا یه پادکست به اسم “رادیو پردو”! تولید کنم برای دانشجوهای پردو و خلاصه همه ایرانی های اینجا. البته الان فعلا در مرحله آماده سازی هستیم و خیلی مونده تا به مرحله تولید برسیم ولی خب به عنوان یه ایده ی جذاب قراره ادامه ش بدیم. باشد که رستگار شویم.

هوا اینجا داره خوب میشه و این حداقل واسه من خبر خیلی خوبیه چون اصولا آدم سرمایی ای هستم و خوب شدن هوا منجر به نتایج خوبی میشه برای من. در همین راستا دارم یه دوچرخه میخرم که خیلی روزا با اون برم به آفیسم و آخر هفته ها هم داریم برنامه دویدن رو راه میندازیم بلکه از هوای تمیز و خوب و هم جواری دوستان نهایت استفاده رو کرده باشیم. خصوصاً اینکه ما اینجا یه Happy Hollow Park داریم که واقعا جون میده برای دویدن و یه جورایی آدم رو یاد چیتگر ِ بدون مامورین حراستش میندازه!

این روزها به لطف انتشار کتاب فوق العاده ی استاد ِ همیشه ادبیات من، دکتر سید مهدی موسوی، به شدت کتاب میخونم و حسابی لذت میبرم از کتاب فوق العاده ای که ایشون نوشته و از اونجایی که خودشون تصمیم گرفتن که پی دی اف کتاب رو در اختیار مخاطبین قرار بدن، من هم لینک پی دی اف کتاب رو اینجا قرار میدم و هم لینک خرید کتاب رو از وب سایت آمازون.

دانلود کتاب گفتگودرتهران به قلم سید مهدی موسوی
خرید کتاب گفتگو در تهران به قلم سید مهدی موسوی

کتاب ساختار عجیبی داره که حتماً سعی میکنم به زودی نقد مفصلی براش بنویسم اما فعلا فقط میخوام از خوندن یه رمان خوب لذت ببرم و خوشحال باشم که برای مدت زیادی، شخصاً از نویسنده ی این کتاب، ادبیات یاد گرفتم و شعر خوندیم و نوشتیم و گریه کردیم…

پی نوشت: یادداشتی بر کتاب “گفتگو در تهران” در “اینجا

با احترام،
پیمان یوسفی
۷ آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *